Leden 2010

Nina Dobrev - životopis

30. ledna 2010 v 21:17 | Elaine |  Nina - info
Nina Dobrev (celým jménem Nina Constantinova Dobreva) se narodila 9. ledna 1989 v Sofii v Bulharsku.
Když byly Nině dva roky, její rodina se přestěhovala do Kanady, do Toronta. Její matka je umělkyně a její otec je expertem na počítače.
Už jako u malé holčičky se u Niny projevil herecký, taneční, hudební a divadelní talent. Je taky nadanou gymnastkou. Nejdřív pracovala jako modelka, pak se dostala k natáčení reklam a od toho už byl jenom krůček k točení filmů.
Zahrála si ve známém seriálu "Degrassi: The Next Generation", pak se taky podílela na filmech jako "Fugitive Pieces" nebo "Away From Her" a spoustě dalších. V seriálu The Vampire Diaries získala roli hlavní hrdinky, Eleny Gilbert.
Nina miluje cestování a často navštěvovala Evropu jednak pro radost, jednak reprezentovala Kanadu v gymnastice. Baví ji i ostatní sporty, třeba volejbal, fotbal, plavání, snowboarding, ježdění na koni a podobně.
Nina chodila na Ryerson University v Torontu se zaměřením na sociologii až do roku 2008, kdy se začala více zabývat herectvím.
V současné době žije v Atlantě v Georgii, kde se natáčí seriál The Vampire Diaires.

Bloodlines

29. ledna 2010 v 23:41 | Elaine |  Bloodlines

Bloodlines

epizoda č. 11 - "Pokrevní svazky"


Námět: Sean Reycraft
Scénář: Kevin Williamson, Julie Plec
Režie: David Berrett

Premiéra: 21. 1. 2010 (US)

Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Katerina Graham (Bonnie Bennett), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Mia Kirshner (Isobel), Malese Jow (Anna), Gina Torres (Bree), Brandon Quinn (Lee), Jasmine Guy (Sheila Bennett)

Oficiální popis:
Damon jede na výlet do Georgie, kde překvapí starou známou, Bree, a chce, aby mu pomohla zjistit, jak se dá otevřít hrobka. V průběhu Damon čelí tváří v tvář nějakému Leemu, který je odhodlán přimět ho platit za jeho prohřešky. Stefan se odhalí před Grams ve snaze pomoct Bonnie překonat strach a přijmout své síly. Při hledání dokumentů do své eseje do dějepisu ve veřejné knihovně Jeremy potká milou šprtku Annu, která má svoje vlastní teorie na folklor v Mystic Falls. Když se Damon vrátí z Georgie, Stefan čeká se zprávami, které změní jejich svět.


Trailer:


Klipy: 1 2


Online: Bloodlines