The Vampire Diaries - oficiální popis z CW

10. února 2010 v 15:43 | Elaine |  O sérii
Čtyři měsíce po tragické autonehodě, která zabila jejich rodiče, sedmnáctiletá Elena Gilbert (Nina Dobrev z "DeGrassi: The Next Generation") a její patnáctiletý bratr Jeremy (Steven R. McQueen z "Everwood") se pořád srovnávají s realitou. Elena byla vždycky školní hvězda; krásná, oblíbená a zajímala se o školu a kamarády, ale teď bojuje, aby skryla svůj zármutek před světem. Elena a Jeremy teď žijí se svou skvělou tetou Jennou (Sara Canning ze "Smallville"), která se snaží ze všech sil, aby se stala náhradním rodičem.
Eleně se podaří najít nějakou útěchu ve svém známém společenském kruhu - kam patří její nejlepší kamarádka Bonnie (Katerina Graham z "17 Again"), její občasná kamarádka Caroline (Candice Accola z "Juno") a bývalý přítel Matt (Zach Roerig z "Friday Night Lights"), ale Jeremy je na mnohem nebezpečnější cestě, kamarádí se s feťáky a bere drogy, aby skryl bolest. Jeremy se taky snaží přijít na to, proč Mattova sestra Vicki (Kayla Ewell z "The Bold and The Beautiful") ho najednou odmítá a randí s Jeremyho sokem Tylerem (Michael Trevino z "Cane").
Jak začíná školní rok na střední škole Mystic Falls, Elena a její kamarádky jsou fascinovány pohledným a záhadným novým studentem Stefanem Salvatorem (Paul Wesley z "Fallen"). Stefan a Elena jsou k sobě okamžitě přitahováni, ačkoli Elena je zmatená Stefanovým stále více bizardním chováním od té doby, co se náhle objeví na hřbitově, kde jsou její rodiče pohřbeni. Neuvědomí si, že Stefan skrývá vlastní temné, smrtící tajemství - skutečnost, že je upír. Na večírku u táboráku další večer se Elena a Stefan začínají poznávat, když vypukne chaos poté, co je Vicki napadena a zanechána krvácející z divokého kousance na krku.
Bojící se, že ví, kdo je zodpovědný za ten útok, Stefan se vrátí domů a najde svého staršího bratra Damona (Ian Somerhalder z "Lost"), kterého neviděl 15 let. Damon je taky upír a oba bratři mají dlouhou a trpkou historii. Damon si utahuje ze Stefana, že odmítá jejich odkaz násilí a brutality, ale chápe bratrův zájem o Elenu, když vypadá přesně jako žena, kterou Stefan miloval více než před stoletím; žena, kterou se Damon snažil získat. Nyní tihle dva upíří bratři - jeden hodný, jeden zlý - vedou válku o Eleninu duši a o duše jejích přátel, rodiny a obyvatel Mystic Falls ve Virginii.
Založené na knižní sérii od L. J. Smith(ové), THE VAMPIRE DIARIES je od Alloy Entertainment a Bonanza Productions Inc ve spolupráci s Warner Bros. Television a CBS Television Studios s výkonnými producenty Kevinem Williamsonem ("Scream," "Dawson's Creek"), Julií Plec ("Kyle XY," "Wasteland"), Leslie Morgenstein ("Gossip Girl," "Private") a Bobem Levym ("Gossip Girl," "Privileged"). Marcos Siega ("Dexter") natočil pilotní díl.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vamp-d | Web | 10. února 2010 v 16:24 | Reagovat

Skvělý!!! x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama