Březen 2010

Ian - Pre-oscar Chanel party

18. března 2010 v 23:00 | Elaine |  Ian - galerie
Tentokrát pár fotek Iana z jedné březnové akce.

free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host


http://somerhalder-ian.blog.cz

Ian Somerhalder - photoshoot 0.5

16. března 2010 v 22:52 | Elaine |  Ian - galerie
Věřili byste, že když mám víc volnýho času, tak nestíhám? Je to trochu přitažený za vlasy, ale je to pravda.
Tak jsem si všimla, že jsem už dlouho nepřidala nic k Ianovi. Což je hrozná škoda.
Tyhle fotky jsou ještě z doby, kdy Ian natáčel Ztraceni. Vypadá na nich úžasně jako vždy (co jiného čekat od fanynky). Jsou to fotky z natáčení, zdroj je na nich napsaný.

:)

:)

Unpleasantville

11. března 2010 v 17:08 | Elaine |  Unpleasantville

Unpleasantville

epizoda č. 12


Scénář: Barbie Kligman, Brian Young
Režie: Liz Friedlander

Premiéra: 28. 1. 2010 (US)

Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers) Katerina Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Malese Jow (Anna), Dillon Casey (Noah), Sean Faris (Ben McKittrick)

Oficiální obsah:
Jak se Stefan a Damon snaží odhalit identitu nového upíra ve městě, Stefan věnuje Eleně šperky naplněné sporýšem, aby ochránila svou rodinu a přátele. Matt schání peníze a vezme práci v Mystic Grill, kde bývalá středoškolská hvězda Ben pracuje jako barman. Ben přijde Bonnii na pomoc, když si všimne, že ji Damon obtěžuje. Damon a Stefan doprovodí Elenu na školní ples ve stylu 50. let, kde se Alaric představí Damonovi.


Trailer:


Klipy: 1 2The Turning Point

9. března 2010 v 17:53 | Elaine |  The Turning Point

The Turning Point

epizoda č. 10 - "Bod obratu"


Scénář: Kevin Williamson, Julie Plec, Barbie Kligman
Režie: J. Miller Tobin

Premiéra: 19. 11. 2009 (US)

Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers) Katerina Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Chris J. Johnson (Logan Fell), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (starosta Charles Lockwood)

Oficiální obsah:
Stefan a Damon mají novou soutěž. Po přečtení deníku jednoho předka Gilberta našel Jeremy inspiraci k návratu ke koníčku kreslení fantasy příšer, k talentu, který zanechal, když zemřeli jeho rodiče. K údivu jejich kamarádů se Matt a Caroline dál stýkají. Když šerifka Forbes řekne Damonovi o dalším útoku, nabídne se, že najde vraha a dozví se překvapivou informaci o rodinách zakládajících město. Alaric vstoupí na pomoc do trapné situace mezi Jeremym, Tylerem a starostou Lockwoodem. Stefan a Elena dospívají k novému pochopení, ale všechno se změní, když Elena náhodou odhalí pustošivý objev.


Trailer:


Klipy: 1 2History Repeating

8. března 2010 v 18:03 | Elaine |  History Repeating

History Repeating

epizoda č. 9 - "Opakování dějin"


Scénář: Bryan M. Holdman, Brian Young
Režie: Marcos Siega

Premiéra: 12. 11. 2009 (US)

Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers) Katerina Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Bianca Lawson (Emily Bennett), Chris J. Johnson (Logan Fell)

Oficiální obsah:
Stefan se dozví důvod, proč se Damon vrátil do Mystic Falls. Jeremy se dočká změny od záhadného nového dějepisáře Alarika Saltzmana a představí Alarika Jenně. Bonnie má děsivé sny o jedné ze svých předkyň. Navzdory Elenině snaze věci urovnat, Bonnie a Caroline se dál hádají o medailon. Když dívky uspořádají seanci, která jim má pomoct rozhodnout se co udělat, výsledky jsou zvláštnější, než kterákoli z nich čekala. Matt přijde Caroline na pomoc, když potřebuje kamaráda. Damon konečně Stefanovi odhalí omračující důvod, proč se vrátil do Mystic Falls.


Trailer:


Klipy: 1 2162 Candles

7. března 2010 v 15:49 | Elaine |  162 Candles

162 Candles

epizoda č. 8 - "162 svíček"


Scénář: Barbie Kligman, Gabrielle Stanton
Režie: Rick Bota

Premiéra: 5. 11. 2009 (US)

Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers) Katerina Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Arielle Kebbel (Lexi), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Bianca Lawson (Emily Bennett), Jasmine Guy (Sheila Bennett)

Oficiální obsah:
Na své narozeniny je Stefan překvapený návštěvou Lexi, jedné ze svých nejstarších přátel. Elena je pořád rozčilená kvůli událostem o Halloweenu a drží se co nejdál od Stefana, ale Lexi jí dá nevyžádanou radu týkající se vztahů. Elena a Jenna jsou překvapené změnou Jeremyho chování. Na Damonovo naléhání se Caroline snaží získat jeho medailon od Bonnie. Ke konci má Damonova nabídka pomoci šerifce Forbes náhlé a tragické výsledky.


Trailer:


Klipy: 1 2


Online: 162 Candles

Haunted

6. března 2010 v 15:00 | Elaine |  Haunted

Haunted

epizoda č. 7 - "Pronásledovaný"


Námět: Andrew Kreisberg
Scénář: Kevin Williamson, Julie Plec
Režie: Ernest Dickerson

Premiéra: 29. 10. 2009 (US)

Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Katerina Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Kayla Ewell (Vicki Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Jasmine Guy (Sheila Bennett), Robert Pralgo (starosta Lockwood), Susan Walters (paní Lockwood)

Oficiální obsah:
Jak se Vickiino chování stává více nebezpečným, Stefan se jí snaží pomoci. Elena se snaží přesvědčit Jeremyho, aby se od Vicki držel dál. Caroline dá Bonii náhrdelník, který má od Damona, ladící k halloweenskému kostýmu a když se ho Damon snaží vzít zpět, je překvapený Bonniinými schopnostmi. Bonnie probírá incident se svou babičkou a dozví se víc o rodinné minulosti. Matt se snaží Vicki rozveselit, tak ji bere do středoškolského domu hrůzy, ale večer brzy nabere hrůzné obrátky.


Trailer:


Klipy: 1 2


Online: Hauted

Lost Girls

5. března 2010 v 15:00 | Elaine |  Lost Girls

Lost Girls

epizoda č. 6 - "Ztracené dívky"


Scénář: Kevin Williamson, Julie Plec
Režie: Marcos Siega

Premiéra: 15. 10. 2009 (US)

Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert/Katherine Pierce), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Zach Roerig (Matt Donovan), Kayla Ewell (Vicki Donovan), Chris J. Johnson (Logan Fell), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (starosta Lockwood), Jasmine Burke (Emily Bennett)

Oficiální obsah:
Ve flashbackové části Stefan odhaluje Eleně historii Salvatorovy rodiny. Elena požaduje, aby Stefan vysvětlil děsivé události, které se staly v Mystic Falls. Ve flashbacích Stefan vysvětluje, jak započala jeho rivalita s Damonem. Zpátky v současnosti Damon impulzivně přebere kontrolu nad Vickiinou budoucností, zmatená a vyděšená Vicki uteče. Šerifka Forbes a starosta Lockwood přistoupí k plánu na ochranu města.


Trailer:


Klipy: 1 2 3


Online: Lost Girls

You're Undead to Me

4. března 2010 v 15:00 | Elaine |  You're Undead to Me

You're Undead to Me

epizoda č. 5 - You're dead to me je staré anglické rčení, které znamená zapřít osobu, se kterou se mluví


Scénář: Sean Reycraft, Gabrielle Stanton
Režie: Kevin Bray

Premiéra: 8. 10. 2009 (US)

Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Katerina Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Kayla Ewell (Vicki Donovan), Chris J. Johnson (Logan Fell), Chris William Martin (Zach Salvatore), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Jasmine Guy (Sheila Bennett)

Oficiální obsah:
Stefan podnikne akci, aby ochránil Elenu. Stefan má naději, že jeho plán odstranění Damona funguje. Elena a Jenna jsou znepokojené kvůli Jeremyho vztahu s Vicki. Stefan se rozhodne odhalit Eleně části své minulosti. Při akci s mytí aut je Bonnie překvapena svými schopnostmi, o kterých nevěděla, že je má, a hledá radu u babičky. Nakonec Elena slyší znepokojující příběh o Salvatorově rodině od cizince.


Trailer:


Klipy: 1 2 3Family Ties

3. března 2010 v 15:00 | Elaine |  Family Ties

Family Ties

epizoda č. 4 - "Rodinná pouta"


Scénář: Andrew Kreisberg, Brian Young
Režie: Guy Ferland

Premiéra: 1. 10. 2009 (US)

Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Katerina Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Kayla Ewell (Vicki Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Chris J. Johnson (Logan Fell), Chris William Martin (Zach Salvatore), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (starosta Lockwood), Susan Walters (paní Lockwood)

Oficiální obsah:
Elena a Stefan jdou na slavnost zakladatelů. Elena požádá Stefana, aby ji doprovodil na městskou výroční slavnost zakladatelů. Vicki přiměje Tylera pozvat ji na slavnost, ale pak ho obviní, že skrývá jejich vztah před svou rodinou. Zach odhalí Stefanovi užitečné rodinné tajemství. Na slavnosti Damon vypráví Eleně o minulosti Salvatorovy rodiny, zanechá Elenu s otázkami, na které Stefan odmítá odpovídat. Nakonec se Stefanovi podaří Damona přemoct.


Trailer:


Klipy: 1 2 3


Online: Family Ties

Friday Night Bites

2. března 2010 v 15:00 | Elaine |  Friday Night Bites

Friday Night Bites

epizoda č. 3 - "Páteční večer štve"


Scénář: Barbie Kligman, Bryan M. Holdman
Režie: John Dahl

Premiéra: 24. 9. 2009 (US)

Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Katerina Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Kayla Ewell (Vicki Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Benjamin Ayres (William Tanner), zbabělec Elijah (vrána)

Oficiální obsah:
Mystic Falls je zasaženo vlnou násilí. Elena se snaží ignorovat Bonniina varování o znepokojivých signálech, které přijímá od Stefana. Tyler se snaží Stefana ztrapnit tak, že na něj hodí fotbalový (rugbyový) míč, ale Stefan ho bez námahy chytí a hodí míč zpátky, na všechny zapůsobil svými schopnostmi. Pan Tanner neochotně přijme Stefana do fotbalového (rugbyového) týmu. Elena pozve Stefana a Bonnii na večeři, doufá, že se sblíží, ale večer je narušen neočekávaným a nevítaným příchodem Damona a Caroline. Ke konci je město šokováno násilným činem.


Trailer:


Klipy: 1 2 3Night of the Comet

1. března 2010 v 15:00 | Elaine |  Night of the Comet

Night of the Comet

epizoda č. 2 - "Noc komety"


Scénář: Kevin Williamson, Julie Plec
Režie: Marcos Siega

Premiéra: 17. 9. 2009 (US)

Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Katerina Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Kayla Ewell (Vicki Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Chris William Martin (Zach Salvatore), Benjamin Ayres (William Tanner), zbabělec Elijah (vrána)

Oficiální obsah:
Jak se Mystic Falls připravuje na slavnost kvůli prolétání komety, Vicki se v nemocnici vzpamatovává z útoku, na který si stěží pamatuje. Stefan přijde do nemocnice a snaží se využít své schopnosti, aby zajistil, že si Vicki nebude moci pamatovat, co se ve skutečnosti stalo, ale jeho pokus je přerušen, když přijede Vickiin bratr Matt. Jeremy dál bojuje se školou a svými pocity k Vicki. Na třídních schůzkách pan Tanner přiměje tetu Jennu se cítit jako selhávající v roli náhradního rodiče, zejména co se týká Jeremyho. Elena se rozhodne, že půjde do domu Salvatorových, aby si se Stefanem promluvila, ale místo něj najde jeho okouzlujícího bratra Damona. Damon odhalí překvapivou informaci o Stefanově minulosti a když Stefan přijde domů, Elena je zmatená a v rozpacích, když si uvědomí, že on není šťastný, že ji tu vidí. Mezitím se k Vicki začínají vracet její vzpomínky.


Trailer:


Klipy: 1 2 3