Duben 2010

Founder's Day - obsah

26. dubna 2010 v 16:06 | Elaine |  Novinky
Nestíhám, nestíhám. Už zase. Tohle jsem si ale nemohla odpustit. Na vampirediariesonline.com se objevil obsah posledního dílu 1. sezóny VD. Jsem napnutá jak kšandy a vsadím se, že vy budete taky, až se podíváte do celého článku.
Původně jsem uvažovala, že udělám článek rovnou do oddělení s epizodama, ale tohle je žhavá novinka. Myslela jsem si, že obsah zveřejní až po odvysílání 'Isobel', ale oni holt budou svoje diváky napínat a napínat.
Dneska obíhání nedávám, zítra taky ne... vidím to na středu.
:)

Design #2

25. dubna 2010 v 22:20 | Elaine |  Designy blogu
Voila! Jak se vám líbí? Piperka udělala fakt senzační práci. Dess je s Damonem, jaké překvapení... Nemůžu za to, že ho mám ráda, i když je to ten "zlej brácha", i když teď těžko říct, no. Byla to láska na první pohled. Myslím Damona. Ale vlastně i teď tenhle design.
Hrozně moc se mi líbí ta scéna venku s Elenou.

Design #2
Feat: Damon Salvatore (Ian Somerhalder) and one photo with Elena, one with Bree
Nápis: I'll adopt the Stefan diet, only nothing with feathers. (Great quote! Začnu se Stefanovou stravou, jenom nic s peřím.)
Made by: Piperka from twilight001
Colors: dark blue, light blue, light pink
Since: 25. 4. 2010
Till: dokud se Piperce nebude chtít udělat něco dalšího a až se budu schopná se s tímhle rozloučit
Náhled:

free image host

Design #1

25. dubna 2010 v 15:35 | Elaine |  Designy blogu
Piperka mi nabídla, že mi udělá nový dess. Sama grafiku nedělám a ji to moc baví. Známe se ze školy, chodíme spolu do třídy. Design je už hotový a moc se mi líbí, dnes večer ho sem nejspíš dám. Ale chtěla jsem tady nechat připomínku toho nádherného prvního, který mi úplně vyrazil dech, když jsem ho poprvý viděla. Vždyť je modrý a je tam Ian, tak co bych si mohla přát víc?
Vím, že na většině blogů se designy střídají častěji, ale tady to asi tak nebude. Už jsem si stihla zamilovat i ten druhej.

Design #1
Feat: Damon Salvatore (Ian Somerhalder)
Made by: Piperka from twilight001
Color: dark blue
Since: 27. 1. 2010
Till: 25. 4. 2010
Náhled:

free image host

Isobel

24. dubna 2010 v 12:46 | Elaine |  Isobel

Isobel

epizoda č. 21
:)


Scénář: Caroline Dries, Brian Young
Režie: J. Miller Tobin

Premiéra: 6. 5. 2010 (US)

Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Katerina Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Mia Kirshner (Isobel), David Anders (Jonathan Gilbert)

Oficiální obsah:
ISOBEL SE VRACÍ DO MYSTIC FALLS - Isobel se vrací do města a omráčí Alarica svých chováním a požadavky, že on zařídí setkání s Elenou. Když se matka a dcera konečně setkají, Isobel odmítá odpovědět na většinu Eleniných otázek, ale odhalí, že ji nic nezastaví při pátrání po záhadném vynálezu, který Jonathan Gilbert hledal. Isobeliny nebezpečné činy přimějí Stefana, Damona a Bonnii, aby zasáhli a pomohli Eleně vyrovnat se se situací.


Trailer:


Klipy: 1 2


Online: Isobel

Blood Brothers

23. dubna 2010 v 13:27 | Elaine |  Blood Brothers

Blood Brothers

epizoda č. 20 - "Pokrevní bratři"
:)


Scénář: Kevin Williamson, Julie Plec
Režie: Liz Friedlander

Premiéra: 29. 4. 2010 (US)

Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Katerina Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), David Anders (Jonathan Gilbert), Kelly Hu (Pearl), Malese Jow (Anna), Bianca Lawson (Emily Bennett)

Oficiální obsah:
ELENA SE DOZVÍ, CO SE SKUTEČNĚ STALO, KDYŽ BYLI DAMON A STEFAN PROMĚNĚNI - Zatímco se Stefan snaží smířit se svou minulostí, on a Damon odhalují Eleně části jejich minulosti, dokud se konečně nedozví pravdu o tom, jak se stali upíry. Pearl bude mít ošklivou konfrontaci s Jonathanem Gilbertem. Damon a Alaric se snaží najít záhadný vynález dřív než Jonathan. Přátelství a flirtování mezi Jeremym a Annou dál roste.


Trailer:


Klipy: 1 2



Ian Somerhalder - photoshoot 0.6

23. dubna 2010 v 0:09 | Elaine |  Ian - galerie
Po návratu jsem nemohla začít s nikým jiným než s Ianem. Tak mě ukamenujte, no. Proč musí všude vypadat tak úžasně? Nemůžu si pomoct.
:)

:)