Říjen 2010

Miss Mystic Falls

27. října 2010 v 23:30 | Elaine |  Miss Mystic Falls

Miss Mystic Falls

epizoda č. 19
:)


Scénář: Caroline Dries, Bryan Oh
Režie: Marcos Siega

Premiéra: 22. 4. 2010 (US)

Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Katerina Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), David Anders (Jonathan Gilbert), Autumn Dial (Tina Fell), Malese Jow (Anna), Spencer Locke (Amber Bradley), Justin Price (Jeffrey Lockwood)

Oficiální obsah:
ELENA A CAROLINE SOUPEŘÍ V SOUTĚŽI KRÁSY - Na slavnosti Dne zakladatelů Elena a Caroline soupeří o titul "Miss Mystic Falls" s dalšími dívkami z města včetně Tiny Fell a Amber Bradley. Elena je ráda, že má Bonnii zpátky ve městě, ale Bonnie má pořád problémy, se kterými se musí vypořádat. John Gilbert se pokusí zastrašit Damona, ale jeho plán nemá požadovaný efekt. Damon objeví, že Stefan skrývá nebezpečné tajemství, které by mohlo ovlivnit celé město.


Trailer:


Klipy: 1 2Under Control

27. října 2010 v 23:24 | Elaine |  Under Control

Under Control

epizoda č. 18 - "Pod kontrolou"
:)


Scénář: Barbie Kligman, Andrew Chambliss
Režie: David von Ancken

Premiéra: 15. 4. 2010 (US)

Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Katerina Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), David Anders (Johnathan Gilbert), Kelly Donovan (Melinda Clarke)

Oficiální obsah:
Zatímco Stefan bojuje, aby měl pod kontrolou novou situaci, Elena a Jeremy jsou překvapeni návštěvou jejich strýce Johna Gilberta. Alaric má nepříjemný rozhovor s Elenou o Isobel. Při příležitosti Dne zakladatelů má Stefan výjimečně náladu slavit a Damonův pokus zjistit, proč se strýc John vrátil do města, nabere ošklivé obrátky. Incident na oslavě způsobí problémy mezi Mattem a Tylerem a vztah mezi Mattem a jeho matkou Kelly se zhorší. Mezitím selže Elenina snaha utěšit Jeremyho a on se rozhodne vzít věci do vlastních rukou.


Trailer:


Klipy: 1 2Let the Right One In

27. října 2010 v 23:01 | Elaine |  Let the Right One In

Let the Right One In

epizoda č. 17 - "Pusť dovnitř toho správného"
:)


Námět: Brian Young
Scénář: Julie Plec
Režie: Dennis Smith

Premiéra: 8. 4. 2010 (US)

Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood),Matthew Davis (Alaric Saltzman), Stephen Martines (Frederick), Kelly Hu (Pearl), Malese Jow (Anna), Stirling Sulieman (Harper), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes)

Oficiální obsah:
STEFAN JE PŘINUCEN UDĚLAT DĚSIVÉ ROZHODNUTÍ - když Stefan a Damon získají nového nebezpečného nepřítele, Stefan se najednou ocitne v nebezpečné situaci. Damon a Elena se snaží přesvědčit Alarika, aby s nimi pracoval při pomoci Stefanovi. Matt má naději, že jeho máma Kelly je možná zpět a zůstává. Poté, co její auto nabourá během bouřky, Caroline odhalí něco strašného, co vyleká všechny ve městě.


Trailer:


Klipy: 1 2There Goes the Neighborhood

27. října 2010 v 22:37 | Elaine |  There Goes the Neighborhood

There Goes the Neighborhood

epizoda č. 16 - "Tady je sousedství"
:)


Scénář: Bryan Oh, Andrew Chambliss
Režie: Kevin Bray

Premiéra: 1. 4. 2010 (US)

Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Katerina Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Melinda Clarke (Kelly Donovan), Malese Jow (Anna), Stephen Martines (Frederick)

Oficiální obsah:
Anna přivede s sebou přivede překvapivého hosta, když jde na návštěvu k Damonovi. Elena a Stefan jdou na trapné dvojité rande s Caroline a Mattem, ale Stefan a Matt objeví, že mají něco společného. Jenna se shledá s dávnou kamarádkou Kelly a Jeremyho vztah s Annou nabyde nečekaného směru.


Trailer:


Klipy: 1 2A Few Good Men

27. října 2010 v 22:29 | Elaine |  A Few Good Men

A Few Good Men

epizoda č. 15 - "Několik dobrých mužů"


Scénář: Brian Young
Režie: Joshua Butler

Premiéra: 25. 3. 2010 (US)

Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Sara Canning (Jenna Sommers), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Mia Kirshner (Isobel), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Malese Jow (Anna), Kelly Hu (Pearl), Sterling Sulieman (Harper), Amanda Detmer (Trudie Peterson), Melinda Clarke (Kelly Donovan), Susan Walters (Carol Lockwood)

Oficiální obsah:
Matt a Caroline jsou překvapení náhlým znovuobjevením Mattovy matky Kelly (hostující hvězda Clarke). Stefan a Elena mají obavy o Damonovy nové postoje. Šerifka Forbes požádá Damona, aby se zúčastnil staromládenecké aukce na získávání finančních prostředků. Alaric odhalí šokující tajemství ze své vlastní minulosti. S pomocí Jenny a Stefana je Elena odhodlaná objevit vše, co může, o své pravé matce, ale pravda může být víc, než co může unést.


Trailer:


Klipy: 1 2Fool Me Once

27. října 2010 v 22:13 | Elaine |  Fool Me Once

Fool Me Once

epizoda č. 14 - "Oklamej mě jednou"


Scénář: Brett Conrad
Režie: Marcos Siega

Premiéra: 11. 2. 2010 (US)

Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Katerina Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Malese Jow (Anna), Kelly Hu (Pearl), Sean Faris (Ben McKittrick), Sterling Sulieman (Harper), Jasmine Guy (Sheila Bennett)

Oficiální obsah:
Stefan pomůže Eleně a Bonnie z nebezpečné situace. Jeremy pozve Annu na večírek v lesích, nevědomý toho, že ona má svoje vlastní důvody, proč se s ním tam chce sejít. Když Stefan, Damon a Elena pracují s Bonnie a její babičkou na otevření hrobky, všichni jsou šokovaní tím, co objeví.


Trailer:


Klipy: 1 2Children of the Damned

27. října 2010 v 22:07 | Elaine |  Children of the Damned

Children of the Damned

epizoda č. 13 - "Děti prokletých"


Scénář: Kevin Williamson, Julie Plec
Režie: Marcos Siega

Premiéra: 4. 2. 2010 (US)

Hrají: Nina Dobrev (Elena Gilbert/Katherine Pierce), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers) Katerina Graham (Bonnie Bennett), Matthew Davis (Alaric Saltzman), James Remar (Giuseppe Salvatore), Malese Jow (Anna), Bianca Lawson (Emily Bennett), Sean Faris (Ben McKittrick), Kelly Hu (Pearl), Ric Reitz (starosta Lockwood), Joe Knezevich (Johnathan Gilbert)

Oficiální obsah:
V nejednom flashbacku Stefan a Damon vzpomínají na dávné činy lidí z města včetně jejich otce Giuseppa Salvatora a Pearl vedoucí ke katastrofálním událostem, které způsobily trhlinu v jejich vztahu. V současné době Bonniino rande s Benem nabere děsivé obrátky. Elena pomáhá Stefanovi, jak se on a Damon snaží najít ztracený deník, který patřil Elenině předkovi. Stefan se dozví důvod Alarikova zájmu o deník a historii města. Damon objeví, že do města se vrátila stará známost s plánem, který chápe.


Trailer:


Klipy: 1 2